0 545 443 09 43

Amerikan Mutfak Dekorasyonu: Mutfak Dolapları

Amerikan Mutfak Dekorasyonu: Mutfak Dolapları

Modern, şık ve dikkat çekici tasarıma sahip mutfak modellerinden hoşlanıyorsanız, Amerikan mutfak tarzı sizin için ideal olacaktır. Açık mutfak modeli olarak da bilinen Amerikan mutfaklar, salon ve mutfağı sadece bir tezgahın ayırdığı modern mutfaklardır. Bu tip mutfaklarda dikkat etmeniz gereken en önemli şey dekorasyon. Çünkü kapalı mutfaklara nazaran Amerikan mutfak modellerine biraz daha özen gösterilmesi gerekir. Özellikle mutfak dolapları seçimine dikkat etmeniz, şık ve elegan bir görüntü yakalayabilmeniz için önemli. Peki, Amerikan mutfak dekorasyonu için mutfak dolapları nasıl seçilmeli?

İşte Detaylar:

Salona Uygun Amerikan Mutfak Dolapları

Amerikan mutfaklar salonla iç içe olduğu için burada dikkat etmeniz gereken şey bütünlük yakalamaktır. Tercih edeceğiniz mutfak dolapları salon dekorasyonu ile uyumlu olursa çok daha modern bir görüntü elde edebilirsiniz. Eğer spor tarzda bir salon modeliniz varsa mutfağınızda da spor bir görünüm yakalamanız gerekli. Yani mutfak dolaplarınızı biraz klasiğin dışına çıkan tasarımlardan seçebilir, renklerini de koltuk renklerinizle aynı veya kontrast yapabilirsiniz.

Amerikan Mutfak Dekorasyonu: Mutfak Dolapları

Eğer salon renkleriniz renkliyse ve dinamik bir salon dekorasyonunuz varsa, mutfağınızda buradaki renklerden birini baz alarak bir dekorasyon yapmayı tercih edebilirsiniz. Tavsiyemiz salonunuzda en hakim olan renk hangisi ise o rengi tercih etmeniz olacaktır.

Küçük Amerikan Mutfaklar İçin Mutfak Dolabı Seçimi

Eğer salonunuz küçükse ve buna takiben küçük bir de Amerikan mutfak modeline sahipseniz, tercih etmeniz gereken mutfak dolaplarının koyu renk olmamasına dikkat edebilirsiniz. Çünkü koyu renkler zaten küçük olan alanları daha da basık ve dar gösterir. Bu nedenle tavsiyemiz açık renkli mutfak dolapları tercih etmeniz. Açık renkler ışığı daha iyi yansıtır ve ferah bir ortam sağlar. Metrekaresi küçük olan yapılarda tavsiyemiz Amerikan mutfak dekorasyonu ile beraber tüm alan dekorasyonunda da açık renklerin kullanılmasıdır.

Amerikan Mutfak Dekorasyonu: Mutfak Dolapları

Amerikan mutfaklar karşımıza en çok stüdyo tipte yapılarla 1+1 ve 2+1 özelliklere sahip yapılarda karşımıza çıkıyor.

Mutfak dekorasyonu için yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunan, kaliteli mimar kadrosuyla hizmet veren ve Kale ile ortak bir çalışma yürüten Tasarım Mimarlık ekibinden yardım alabilirsiniz. Böylece kısa sürede hayalinizdeki Amerikan mutfak dekorasyonu tarzına kavuşabilirsiniz.

Kale Servisi Mutfak Dolapları Tadilatı

Mutfak dolapları için tadilata ihtiyacınız varsa Kale Yetkili Servisi size bu konuda yardımcı olacaktır. Tecrübeli usta ekibi, kalite güvencesi, marka bilinirliği ve yüksek müşteri memnuniyeti odaklılığı ile Kale, hemen her yerde bulunan servis ağıyla size sadece bir telefon uzaklıkta bulunur. Tüm tadilat, tesisat, dekorasyon ve yedek parça tedariki konusunda Kale Yetkili Servisi’nden yardım alabilirsiniz. Servisimize ulaşmak için hemen arayın:

0 545 443 09 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir