0 545 443 09 43

Arnavutköy Duşakabin Montajı Ustaları

Arnavutköy Duşakabin Montajı Ustaları

Islak hacim alanları belli zaman aralıklarıyla yenilenmeye ve tadilata ihtiyaç duyar. Bu alanlarda kullanılan ekipmanlarda meydana gelecek arıza durumlarında ise vakit kaybetmeden bir tesisat ustasına başvurulmalıdır. Özellikle banyolardaki lavabo, klozet ve duşakabin gibi malzemelerin zamanla yıpranması kaçınılmazdır. Böyle bir durumda tamir ettirebilir ya da yeni bir ürün alarak eskisini söktürebilirsiniz. Arnavutköy duşakabin montajı için size en yakın Kale Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Duşakabin montajı nasıl yapılır, hakkında bilgi almak içinse okumaya devam edin. İşte detaylar:

Banyo dekorasyonunu değiştirmek, arızalanan ya da eskiyen eski duşakabin modelinizin yerine yeni duşakabin montajı yaptırmak için kesinlikle bir uzmandan yardım almanızı tavsiye ediyoruz. Bunun için işinin ehli usta ekibi ile hizmet veren ve size yalnızca bir telefon uzaklıkta olan Arnavutköy Kale Yetkili Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Haydi, hemen arayın?

0 545 443 09 43

Duşakabin montajı söz konusu olduğunda yapılması gereken 3 aşama vardır. Bunlar;

 • Duşakabin teknesi montaj işlemi
 • Duşakabin kapakları montajı
 • Duşakabin su giderinin yapılması

Montaj için dikkat edilmesi gereken en önemli şey bu 3 aşamanın en iyi şekilde yapılmasıdır.

Duş Teknesi Nasıl Monte Edilir?

 • Duşakabin montajında ilk yapılması gereken şey duş teknesi montajı işlemidir. Bunun için de yapılması gereken temel şey duş teknesinin altında kalacak olan gider aparatlarına uygun takozların yerleştirilmesidir.
 • Ardından yalıtım contası, teknenin altında olacak şekilde yerine yerleştirilir.
 • Teknenin gider bağlantıları ve yerine oturtma işlemi tamamlandıktan sonra sıra kabin çıtalarının yerleştirilmesi işlemine geçilir.
 • Duş teknesinin bitim kısmına dübel ve vidalarda, kabin kapaklarını tutacak olan çıtalar sabitlenir.
 • Çıtalar sabitlendikten sonra son işlem olarak duşakabin kapakları yerlerine takılır. Herhangi bir problem olup olmadığı kontrol edildikten sonra artık kapılar sabitlenir ve montaj işlemi de tamamlanmış olur.

Duşakabin Montajı İçin Bunlara Dikkat!

Duşakabin montajı için ilk yapılması gereken şey duş teknesi montajı işlemidir. Bunun için de yapılması gereken temel şey duş teknesinin altında kalacak olan gider aparatlarına uygun takozların yerleştirilmesidir.

 • Her duşakabin modeli aynı olmadığı için birbirinden farklı montajlama işlemi yapmak gerekir. Bu yüzde yeni aldığınız duşakabininizin paket içerisinde bir kullanım klavuzu bulunur. Montaj işleminin klavuzda bulunan talimatlara göre yapılması gerekmektedir.
 • Montaj esnasında kullanılacak silikonun su geçirmez olduğuna dikkat edilmelidir. Aksi halde su sızıntılarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.
 • Silikonlama işlemi esnasında özellikle titiz davranılmalıdır. Duşakabin köşeleri su sızıntılarına imkan vermeyecek şekilde silikonlanmalı.
 • Duş teknesi yerine iyice oturtulmalı ve hareket etmesi önlenecek şekilde silikonlanmalıdır.
 • Duşakabinin kapıları açılıp kapanırken herhangi bir engele çarpmadan rahat çalışabilecek bir konumda olmalıdır.

Arnavutköy Kale Yetkili Servisi Hizmetinizde

Arnavutköy duşakabin montajı ya da tüm tadilat, tesisat, dekorasyon ve yedek parça tedariki konularında Kale Yetkili Servisi’nden destek ve yardım alabilirsiniz. Size yalnızca bir telefon uzaklıkta bulunan Kale, tecrübeli ekibi ve kaliteli ürünleriyle evinizin vazgeçilmezi olacak! Kale Servisi ile iletişime geçmek için hemen arayın!

0 545 443 09 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir