0 545 443 09 43

Arnavutköy Lavabo Montajı

lavabo montajı

Lavabo montajı kolay gibi görünse de detay gerektiren zahmetli bir iştir. Üstelik profesyonel kişiler tarafından yapılmayan tesisat ya da montaj işlemleri de büyük sorunlar yaratabilir. Bu nedenle ıslak hacim alanları gibi önemli tadilat ve tesisat işlerini işinin ehli, kaliteli ve tecrübeli bir ekip gerçekleştirmeli. Arnavutköy Kale Yetkili Servisi size lavabo montajı ve tüm tadilat işlemlerinde yardımcı olabilecek profesyonel bir ekiptir. Marka bilinirliği ve öncelik verdiği yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde giderek büyüyen Kale ekibi ile iletişime geçmek için hemen arayın:

0 545 443 09 43

Lavabo montajının nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, işlemler şu şekilde yapılmaktadır:

lavabo montajı

Lavabo Montajı Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak su vanası kapatılır ve eski lavabonun batarya bağlantıları sökülerek lavabo yerinden çıkarılır.
  • Eğer yeni lavabonuz eskisiyle aynı vida alanlarına sahipse, montaj işlemi direkt olarak yapılabilir. Farklı bir tasarıma sahipse ve vida yerleri değişikse, kalem yardımıyla matkapla delinmesi gereken yerler işaretlenmeli.
  • Ayaklı lavabo montajı yapılacaksa, öncelikle lavabo ayakların üzerine yerleştirilerek vida yerleri belirlenir ve matkapla delme işlemi buna göre yapılır.
  • Sonraki işlem batarya ve su hortumu bağlantısıdır. Lavabonun ortasındaki boşluk batarya için ayrılan alandır. Bu alana batarya takılır ve montelenir. Ardından da tesisat bağlantı işlemi yapılır.
  • Gider borusu lavabo filtresine takıldıktan sonra montaj işlemi tamamen bitmiş olur.
  • Vidalarla sabitlenen ürünü zemine sabitlemek için etrafına silikon çekilir ve işlem tamamlanır. (Silikonlama işlemi yapılmadan önce su vanaları açılarak montaj sonrası herhangi bir su kaçağı olup olmadığı muhakkak kontrol edilir.)
  • Eğer asma lavabo montajı yapılacaksa, bu kez ürün direkt olarak duvarda bulunan askılarına takılır ve tesisat bağlantıları yapıldıktan ve herhangi bir sorun olmadığı anlaşıldıktan sonra vidalanarak yerine montajlanır.

Kale Yetkili Servisi Hizmete Hazır!

Arnavutköy Lavabo Montajı için Kale Yetkili Servisi her zaman hizmetinizdedir. Tüm ıslak hacim alanları tadilatı, dekorasyon işlemleri, yedek parça tedariki ve tesisat hizmetleri için Kale Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’un hemen her yerinde hizmete açık olan servise ulaşmak için hemen 0 545 443 09 43 nolu numaramızı arayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir