0 545 443 09 43

Ataköy Mutfak Dolapları Tadilatı

Ataköy Mutfak Dolapları Tadilatı

Ev ve iş yerlerinin en çok yıpranan ve özen gerektiren yerleri arasında ilk sırada ıslak hacim alanları yer alır. Özellikle zamanla yıpranmış ve eskimeye başlamış mutfak dolapları, kullanışlılığını yitirdiğinde mutfak tadilatı yaptırmak neredeyse zorunlu hale gelir. Size bu konuda tecrübesiyle, müşteri memnuniyetiyle ve kalitesiyle hizmet veren Ataköy Kale Yetkili Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Servisimiz İstanbul Avrupa Yakası başta olmak üzere pek çok lokasyona yalnızca bir telefon uzaklıkta bulunur. Ataköy mutfak dolapları tadilatı içinse yapmanız gereken tek şey bizi aramak!

0 545 443 09 43

Peki, mutfak dolapları nasıl yenilenir? İşte detaylar:

Mutfak Dolapları Nasıl Yenilenir?

Kaplama İle Yenileme

Eskiyen ve artık göze hitap etmeyen mutfak dolapları için tadilat kaçınılmazdır. En iyi mutfak dolabı yenileme yöntemleri arasında ise kaplama seçeneği yer alır. Kaplama yöntemi seçtiğiniz renkteki ya da desendeki yapışkanlı folyonun mutfak dolaplarınıza uygulanma yöntemidir. İncelik ve ustalık gerektiren bu iş için tecrübeli bir ekiple çalışmak en doğru seçenek olur. Aksi halde yanlış uygulama ya da hatalı işlem sonucunda tadilat süreniz uzayabilir ve hesapta olmayan ekstra ödemelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle tavsiyemiz Kale ustaları ile iletişime geçmeniz! Tasarım Mimarlık ile ortak bir çalışma yürüten Kale Yetkili Servisi sayesinde kısa sürede yepyeni ve modern mutfak dolaplarına kavuşmanız mümkün olacaktır.

Ataköy Mutfak Dolapları Tadilatı

Boyama İle Yenileme

Kaplama yöntemi haricinde bir diğer mutfak dolapları yenileme yöntemi, boyama işlemidir. Eğer mutfak dolapları ahşap gibi boyamaya uygun bir malzemeden yapılmışsa, istenilen renkte mutfak dolaplarına kavuşmanız mümkün! Yapmanız gereken tek şey renk seçmek ve Kale Yetkili Servisi ile iletişime geçmek!

Mutfak Dolabı Kapakları Tadilatı

Boyama ya da kaplama yerine yeni mutfak dolapları istiyorsanız, mutfağınızla uyumlu kapak modellerini seçerek işe başlayabilirsiniz. Mutfağınızda kullandığınız renkler, konforlu kullanım sağlayan modeller ve tarzınızı yansıtan tasarımlar arasından birini seçtikten sonra harika bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Kale Yetkili Servisini Arayın!

Ataköy mutfak dolapları tadilatı için yardıma ihtiyacınız varsa hemen Kale Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Hem zamandan hem de bütçeden tasarruf edebileceğiniz Kale Yetkili Servisi size tadilat konusunda değil, tesisat işlemleri, dekorasyon ve yedek parça tedariki konusunda da hizmet sağlar. Haydi, bizimle iletişime geçmek için hemen arayın!

0 545 443 09 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir