0 545 443 09 43

Bakırköy Banyo Tadilatı İşlemleri

Bakırköy Banyo Tadilatı İşlemleri

Banyonuzu yenilemek ya da tadilat yaptırmak istiyorsanız, banyo tadilatı konusunda uzman olan Kale Yetkili Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Çünkü banyo tadilat işlemleri sanılanın aksine kolay ve basit değildir ve klozet, duşakabin, lavabo, fayans ya da banyo dolapları tadilatı veya değişimi ustalık ve tecrübe gerektirir. Haydi, Bakırköy banyo tadilatı işlemlerinin yanı sıra ıslak hacim tadilatı, tesisat, dekorasyon ve yedek parça tedariki konusunda da hizmet alabilmek için hemen Kale Servisini arayın!

0 545 443 09 43

Banyo tadilatı işlemleri şu şekilde gerçekleştirilir:

Banyo Tadilatı İşlemleri Nelerdir?

  • Banyo Kırma İşlemi İle Tadilat

Banyonuzda köklü bir değişiklik yapmak istiyorsanız, eski fayansları, lavaboyu, klozeti, duşakabini ve banyo dolaplarını söktürerek, fayansları kırdırabilir ya da tamir ettirebilirsiniz. Kale Yetkili Servisi ile banyonuzda her şeyi sil baştan yaptırmanız mümkündür. Eskiyen ürünler kırılır ve ardından banyo bu moloz yığınlarından arındırılarak özenle temizlenir. Böylece tadilat işlemi de başlamış olur.

  • Tesisat Yenileme veya Tamir Etme İşlemi

Banyo duvarları tamamen kırıldıktan sonra tesisat sistemleri kontrol edilir ve istenildiği takdirde tesisat yenilenir. Arızalı olan tesisat sistemleri tamir edilir. Yenilenen tesisat sistemi çok daha konforlu ve rahat bir kullanım sağlar. Tesisat sorunları giderildikten sonra sıva işlemine geçirilerek banyo zemini tadilata hazırlanır.

Bakırköy Banyo Tadilatı İşlemleri

  • Sıva İle Düzeltme İşlemi

Tesisat işlemlerinden sonra banyo tadilatı sıva işlemi ile devam eder. Sıvanın yapılma nedeni banyo yüzeylerinin pürüzsüz olmasını sağlamaktır. Eğer duvar ve zeminlerde pürüz kalırsa estetik bir görüntü yakalanması çok da mümkün olmaz. Özellikle fayansların düzenli ve düzgün uygulanması için sıva işlemi önemlidir.

  • Su Yalıtım Sisteminin Yapılması

Islak hacim alanları tadilatında en dikkat edilmesi gereken nokta su yalıtımının düzgün yapılmasıdır. Özenli şekilde yapılmaya su yalıtımı nedeniyle birçok sorun yaşamanız mümkün. Bu sorunların arasında küflenme, su sızıntıları ve rutubeti sayabiliriz.

  • Fayans Tadilatı İşlemi

Sıvanın ve su yalıtımın hemen ardından fayans işlemine geçilebilir. Bu aşamada zevkinize uygun olarak seçtiğiniz fayanslar özenle banyo yüzeyine yapıştırılır. İster renkli isterseniz de desenli fayanslar tercih ederek şık ve modern bir görünüm yakalabilirsiniz. Fayans işlemi bittikten sonra derz ile işlem tamamlanır.

  • Montaj İşlemleri

Fayans tadilatı bittikten sonra artık değiştirilmesini istediğiniz klozet, lavabo, banyo dolapları ve duşakabin modelininn montaj işlemine geçilebilir. Tek tek montajlanan banyo ekipmanlarının ardından yeni ve modern banyonuz kullanıma hazır!

Hayal Ettiğiniz Banyolar İçin: Kale Yetkili Servisi

Bakırköy Banyo tadilatı için marka güvenilirliği, kaliteli malzemeleri ve işinin ehli ustalarla çalışan Kale, yetkili servis ağıyla size gereken tüm desteği sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir