0 545 443 09 43

Bakırköy Klozet Kapağı Montajı

Bakırköy klozet kapağı montajı

Kullandığımız tüm ekipmanlar, araç ve gereçler konforumuz ve kullanım kolaylığımız göz önünde bulundurularak üretilir. Banyo ve tuvaletlerde kullanılan malzemelerin de kaliteli olması ve kullanım kolaylığı sağlaması ayrıca önem arz eder. Özellikle klozet malzemelerinin kalitesi olması, daha uzun ömürlü bir kullanım için gereklidir. Mesela sert kapanan klozet kapaklarını baz alalım. Bir süre sonra kapakta kırılma, çatlama ya da deformasyon görmeniz mümkündür. Oysa bunun önüne geçebilmek mümkün! Nasıl mı? Sert kapanan klozet kapakları yerine amortisörlü klozet kapakları tercih ederek. Haydi, Bakırköy klozet kapağı montajı için Kale Yetkili Servisi ile iletişime geçerek, kısa sürede yeni ve yavaş kapanan klozet kapağı modelinize kavuşabilirsiniz.

Yavaş kapanan klozet kapağı nedir, özellikleri nelerdir ve montajı nasıl yapılır, öğrenmek istiyorsanız işte detaylar:

Amortisörlü yani yavaş kapanan klozet kapakları, akıllı klozet kapakları olarak da karşınıza çıkabilir. Hepsinin amacı aynıdır, klozet kapağı düşerken stop yöntemini kullanmak. Böylece kapak sert bir şekilde düşmeden süzülerek klozetin üzerine kapanır. Kapak ve klozette oluşabilecek deformasyonların yaşanmayacak olmasının yanı sıra, gürültülü kapak kapanmalarından da kurtulmuş olursunuz.

Yavaş Kapanan Klozet Kapağı Montajı Nasıl Yapılır?

Montaj işlemine başlamadan önce klozet kapağı almak ve montajına başlamak için bilmeniz gereken 2 kriter vardır. Bunlar;

1- Klozete uygun ölçülerde klozet kapağı seçmek

2 Klozet kapağının üsten vidalı mı ya da alttan kelebek vidalı mı olduğunu bilmek.

Kaliteli ve uzun ömürlü Kale klozet kapakları tercih ederek, uzun vadede konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca her zaman her yerde bir telefonla ulaşabileceğin Kale Yetkili Servisi’de daima hizmetinizde olacaktır.

  • Montaj işlemine başlarken öncelikle eski klozet kapağınızın sökülmesi gereklidir. Kelebek vidalı bir klozet kapağınız varsa, sökülme işlemi oldukça basit olacaktır. El yardımıyla kelebekleri çevirerek klozet kapağı klozetten ayrılabilir. Eğer üstten vidalı bir kapak modeline sahipseniz, tornavida desteğiyle kapak yerinden sökülebilir.
  • Yerinden çıkarılan klozet kapağı kenara alınır ve yeni yavaş kapanan klozet kapağı montajı işlemine geçilir.
  • Yeni klozet kapağı kutusundan çıkarılır ve kutu içerisinden çıkan menteşeler, klozette kapağın takılacağı alanlara yerleştirilir.
  • Vidalar sıkılıp, sabitlendikten sonra artık klozet kapağı yerine yerleştirilebilir.
  • Klozet kapağı menteşelerin üzerine konularak vidalarla iyice sabitlenir ve amortisörlü klozet kapağı montajı da böylece tamamlanmış olur.

Bakırköy Kale Yetkili Servisi

Bakırköy klozet kapağı montajı konusunda yardıma ve desteğe ihtiyacınız olursa Kale Yetkili Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Kale servisi tüm tadilat, tesisat, dekorasyon ve yedek parça tedariki konusunda size yardımcı olabilir. Servis hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın:

0 545 443 09 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir