0 545 443 09 43

Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Banyolar, evinizin en az diğer bölümleri kadar özen gösterilmesi ve dikkatle dekore edilmesi gereken alanlardan biridir. Rahat ve konforlu bir kullanıma sahip banyo modelleri için yapmanız gereken tek şey onu doğru dizayn etmek! Banyo dekorasyonu konusunda tecrübeli bir tasarım ekibi ile çalışabilir, tüm tadilat ve dekorasyon işlerinizi kısa sürede yaptırabilirsiniz. Size bu konuda ki tavsiyemiz; Tasarım Mimarlık ile ortak bir çalışma yürüten İstanbul Kale Yetkili Servisi iletişime geçmeniz. Böylece hem mimari destek alabilir, hem de tadilat, tesisat ve vitrifiye montajı gibi işlemlerinizi kolayca yaptırabilirsiniz.

Haydi, hemen arayın: 0 545 443 09 43

Banyo dekorasyon fikirleri nelerdir, neler yapılabilir, öğrenmek ve fikir almak isteyenler için işte detaylar:

Küçük Banyolar İçin Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Eğer banyo alanınız küçükse -ki bu genellikle sık karşılaşılan bir durumdur- yapmanız gereken en önemli şey, ferah ve konforlu alan oluşturmaktır. Seçeceğiniz vitrifiye modelleri bu konuda büyük önem taşıyor. Örneğin ayaklı lavabo modelleri yaptırmak yerine, dolaplı lavabo modeli tercih ederek, banyo ekipmanlarınızı yerleştirebileceğiniz bir alan yaratabilirsiniz. Küçük banyo dekorasyonu için dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta kullanılacak ekipmanların ebatlarıdır. Geniş klozetler, büyük lavabolar ya da küvetler yerine, gömme rezervuar klozet modeli, biraz daha küçük bir lavabo ve duşakabin modeli tercih edebilirsiniz.

Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Aydınlatmalar ve aynalar küçük banyolar için oldukça ideal seçimler olacaktır. Fazla ışık aydınlık bir alan yaratırken, aynalar geniş banyo illüzyonu ile küçük banyonuza ferahlık katacaktır.

Küçük banyo dekorasyonu için kullanılacak bir diğer şey duvar nişleri! Duvar nişi duvarın iç kısmında açılan raflı alanlardır. Yerden tasarruf etmenizi sağlayacak bu tasarım sayesinde banyo araç ve gereçlerinizi özenle saklayabilirsiniz. Ayrıca duvar nişleri sayesinde dekoratif görünüm açısından da oldukça modern bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Geniş Banyolar İçin Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Büyük banyolar hepimizin hayali, tabii nasıl dekore edilmesi gerektiğini biliyorsak! Büyük banyo modelleri için dekoratif seçenekler çok daha geniştir ve daha özgür seçimler yapabilirsiniz. Örneğin duşakabin yerine büyük ve şık bir küvet ya da jakuzi tercih edebilir, lavabonuzu da büyük dolaplı ve aynalı modellerden seçebilirsiniz. Üstelik rengarenk fayanslar ya da istediğiniz renkte banyo dolapları yaptırabilecek olmanız da cabası! Yapmanız gereken tek şey işin uzmanı bir mimardan destek almak!

Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Büyük banyolar için dizaynın doğru olması karmaşık ve dağınık bir görüntü yaratmamak için önemlidir. Aksesuarlar doğru alanlarda kullanılmalı ve malzemeler doğru seçilmelidir. Bu konuda Tasarım Mimarlık ekibinden yardım alabilir, onlarca yıllık tecrübesi, kalitesi ve müşteri memnuniyetine gösterdiği önemle de Kale ustalarıyla çalışabilirsiniz.

Banyo Tadilatı ve Banyo Ekipmanları İçin Adres: Kale!

Tüm tadilat, tesisat, dekorasyon ve yedek parça tedariki işlemleriniz için size yalnızca bir telefon uzaklıkta olan İstanbul Kale Yetkili Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’un hemen her yerinde hizmet veren ekibimize ulaşmak için hemen arayın:

0 545 443 09 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir