0 545 443 09 43

Beşiktaş Su Tesisatı Ustası

Beşiktaş Su Tesisatı Ustası

Islak hacim alanlarının olduğu her yerde su kaçağı olasılığı bulunduğunu unutmamalısınız. Özellikle eski yapılar, kalitesiz malzemelerin kullanılması ya da tesisatın iyi döşenmediği yerlerde bu soruna sıkça rastlanabilir. Su kaçakları maddi olarak ciddi zararlara yol açabileceği gibi manevi olarak da sıkıntılı günler yaşamanıza neden olabilir. Peki, su kaçağı tespiti yapılan bir alan için su kaçağı tamiri nasıl yapılır? Bu konuda ilk olarak söylememiz gereken şey tek başınıza bu kaçağın tespitini yapamayacak olmanız. Beşiktaş su tesisatı ustası ile iletişime geçmek için hemen Kale Yetkili Servisini arayabilirsiniz.

0 545 443 09 43

Su kaçağı tespiti ve tamiri nasıl yapılır? İşte detaylar:

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçakları, küçük sızıntı veya yoğun akıntı şeklinde karşımıza çıkar. Küçük sızıntılar, fark edilmesi zor olanlardır. Fayans ya da parke aralarında küçük sızıntılar şeklinde baş gösterirler. Yoğun akıntılar ise su baskınına bile sebebiyet verebilecek ciddiyette olabilir. Yoğun su kaçakları en acil müdahale gerektiren kaçaklardır ve mutlaka profesyonel bir ekipten yardım alınmalıdır.

Peki, bir alanda su kaçağı olduğunu nasıl anlayabiliriz?

  • Tesisatın olduğu yerden kötü kokular yayılması
  • Su tesisatının geçtiği alanlarda damlacıkların ya da su birikintilerinin oluşması.
  • Artan su faturaları
  • Su sayacının musluklar açık olmasa ya da su kullanılmasa bile hareket etmeye devam etmesi.
  • Çamaşır veya bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların temizliği düzgün yapamaması

Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır?

Su kaçağı tespiti profesyonel ekipler ile iletişime geçilerek kısa sürede tespit edilebilir. Özel bir cihaz kullanılarak belirlenen kaçakların yeri nokta atışı ile bulunarak sorun kısa sürede ortadan kaldırılabiliyor.

Kaçaklar yüzeysel bir noktada oluşabileceği gibi, daha derinlerde de olabilir. Su sızıntısı nerede olursa olsun kullanılan özel cihazlar sayesinde anında tespit edilebilecektir. Peki, su kaçaklarına nasıl müdahale edilmeli? Bunun için farklı yöntemlere başvurulabilir. Tabii kaçağın derinliği ve başlangıç noktası da müdahale yöntemi için önemli. Kırmadan ufak bir alan açarak kaçağın olduğu noktaya erişim sağlanması mümkündür. Yine de kaçağın durumuna göre daha büyük kazı işlemi de gerektirebilir.

Gerekli kazı işlemi yapıldıktan ve arızalı bölgeye ulaşıldıktan sonra, değişim ya da onarım yapılarak tesisattaki sıkıntı giderilir.

Beşiktaş Su Tesisatı Ustası ile İletişime Geçin!

Su kaçağı tespiti, tesisat, tadilat, montaj, dekorasyon ya da yedek parça tedariki gibi tüm konularda Kale Yetkili Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. İşinin ehli usta ekibiyle onlarca yıldır hizmet veren Kale, kısa sürede tüm problemleri çözüme kavuşturacak yetkinliğe ve tecrübeye sahiptir. Beşiktaş su tesisatı ustası ve Kale Servisine ulaşmak için hemen arayın:

0 545 443 09 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir