0 545 443 09 43

Esenler Ofis Tadilatı ve Ofis Dekorasyonu

Esenler Ofis Tadilatı ve Ofis Dekorasyonu

Ofisiniz vizyonunuzu yansıtır. Bu nedenle tarzı ve görüntüsüyle sizi ve işinizi en iyi anlatan tasarıma sahip olmalı. Ofis dekorasyonu için tadilat yaptırmak ve bunun için de işinin ehli bir ekiple iletişime geçmek istiyorsanız, Kale Yetkili Servisi sizin için doğru seçenek olacaktır. Tasarım Mimarlık iş birliğiyle oldukça güzel işlere imza atan Kale ekibi, tüm tadilat, tesisat ve dekorasyon hizmeti konusunda her zaman yanınızdadır. Haydi, Esenler ofis tadilatı ve dekorasyonu yaptırmak için hemen Kale Servisini arayın:

0 545 443 09 43

Ofis dekorasyonu ve ofis tadilatı için yapılabilecekleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Ofis Tadilatı ve Ofis Dekorasyonu

Öncelikle Tasarım Mimarlık ile ortak çalışma yürüten Kale Servisimizle iletişime geçerek, ofis dekorasyonunda istediğiniz tüm detayları ve hayallerinizdeki ofisi mimarımız ve usta ekibimizle paylaşabilirsiniz. Böylece ekibimizin de önerileriyle ilk olarak tadilat planlaması yapılacaktır. Uygulama aşamasına gelmeden önce tüm detaylar titizlikle masa yatırılır ve planlanır.

Ofisinizde değiştirmek istediğiniz her alana müdahale edilebilmektedir. Tesisat sistemi, zemin, parkeler, fayanslar, mutfak tadilatı, banyo tadilatı, vitrifiye montajı gibi tüm alanlarda ekibimizden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Uygulama Aşaması

Tadilat ve dekorasyon uygulamasında planlamaya uygun olarak sırasıyla yapılan işlemler şu şekildedir:

  • Kırılacak alanlar kırılır ve tüm hafriyat ekip tarafından taşınarak temizlenir.
  • Kırma işlemleri bittikten sonra tesisat altyapısı ve sistemleri gözden geçirilir. Eğer tesisatta bir problemle karşılaşılırsa sorun ortadan kaldırılır.
  • Tesisat sistemleri yenilenir.
  • Kırma işleminin yapıldığı alanlar düzenlenir ve tesisat işleri tamamen bitirilir.
  • Bu işlemlerin ardından dekorasyon çalışmalarına başlanır.
  • Zemin düzeltmeleri, fayans, parke işlemleri ve boya işlemleri yapılır. Bununla beraber diğer tadilat işlemleri de birlikte hızlı bir şekilde organize edilir.
  • İstek dahilinde mutfak dolapları tamir edilir ya da yenilenir.
  • İstek dahilinde vitrifiye malzemeleri değiştirilir ve montajları yapılır.
  • Tüm düzenlemeler yapılır ve dekorasyon işlemleri tamamen bitirilir.

Esenler ofis tadilatı ve dekorasyonu konusunda Kale Servisinden yardım alabilirsiniz!

Esenler Kale Yetkili Servisi Bir Telefon Uzağınızda!

Kusursuz bir ofis ortamı kim istemez ki? Esenler Kale Yetkili Servisi sayesinde ofisinizde kusursuz bir görüntü elde edebilirsiniz. Çalışma ortamınızın ferahlığı ve istediğiniz gibi olması, eminiz sizdeki çalışma aşkını daha da alevlendirecek! Haydi, Kale Yetkili Servisi ile iletişime geçerek hayallerinizdeki ofise merhaba deyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir