0 545 443 09 43

Eyüp Tezgah Üstü Lavabo Montajı Ustaları

Eyüp Tezgah Üstü Lavabo Montajı Ustaları

Banyo ve tuvaletler için oldukça kullanışlı ve şık bir tasarıma sahip olan Tezgah üstü lavabo modelleri, geniş tezgahı sayesinde banyo aksesuarlarınıza ve havlularınıza yer açar. Aynı zamanda hem modern hem de şık bir görüntü elde edeceğiniz bu tasarımın önemli bir de özelliği bulunuyor. Banyo zeminine su sıçratmama! Bu çoğunlukla can sıkıcı bir durumdur. El ve yüz yıkarken banyo zeminine sıçrayan sular kimsenin hoşuna gitmez. Tezgahlı lavabo sizi bu dertten kurtaracak bir tasarıma sahip. Peki, tezgah üstü lavabo montajı nasıl yapılır? Öncelikle ilk bilinmesi gereken bu tarz vitrifiye montajı işleri tecrübeli ve işini iyi yapan bir usta tarafından yapılmalıdır. Çünkü herhangi bir tesisat hatası, daha zahmetli bir tadilat işine dönüşebilir. Onlarca yıllık tecrübesi, kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle Kale Servisi’nden yardım isteyebilirsiniz. Eyüp tezgah üstü lavabo montajı için size sadece bir telefon uzaklıkta bulunan Eyüp Kale Yetkili Servisi’ni arayabilirsiniz.

0 545 443 09 43

İşte tezgah üstü lavabo montajı hakkında bilmeniz gerekenler:

  • Tezgah üstü lavabo montajı aslında diğer lavabo montajları ile benzerlik gösterir. Burada ayırt edici nokta ise tezgahlı lavaboların montajında biraz daha fazla özen ve dikkat gerektiğidir. Montaj işlemi tek bir kişi tarafından değil, iki kişiyle yapılmalıdır.
  • Montaj işlemine başlarken ilk olarak tezgahın üzerinde vida delikleri açılması gerekir. Ayrıca kesilecek tezgahın ölçüsü, lavabonun gider deliğinin ölçülmesi ile doğru orantılıdır. Bu ölçme işlemi yapıldıktan sonra tezgah boyutu, banyoya ve gider deliğine uygun şekilde kesilebilir.
  • Kesilen tezgah montelenmesi gereken alana yerleştirilir, ardından da tezgahın üzerine oturtulacak olan lavabo tezgahın üzerine konulur ve provası alınır. Eğer provada herhangi bir sorun yoksa tezgah üstü lavabo modeli yerine tamamen sabitlenmesi için vidalanır.
  • Bu sabitleme işlemi halledildikten sonra yapılması gereken su hortumlarının ve gider bağlantısının yapılmasıdır. Gerekli bağlantıların ardından montajlama işlemi tamamlanmış olur.

Kolay gibi görünen ama aslında zahmetli ve ustalık bir iş olan lavabo montajı için kesinlikle usta bir tesisatçıdan yardım almanız gerektiğini unutmamalısınız!

Eyüp Tezgah Üstü Lavabo Montajı Kale Yetkili Servisi

Eyüp Tezgah üstü lavabo montajı konusunda yardıma ihtiyacınız varsa Kale Yetkili Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm tadilat, tesisat, dekorasyon ve yedek parça tedariki için destek alabileceğiniz ekibimiz, kaliteli ürünleri ve müşteri memnuniyetini ilke edinen servisleriyle sadece bir telefon uzağınızda bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir