0 545 443 09 43

Gaziosmanpaşa Gömme Rezervuar Montajı

gömme rezervuar montajı

Gömme rezervuarlar zamanla birçok nedene bağlı olarak su kaçırmaya ya da mekanik arızalar oluşturmaya başlayabilir. Bunların yanı sıra eskiyen gömme rezervuarınızı yenisiyle değiştirmek de isteyebilirsiniz. Tüm bu işlemler için tecrübeli ustalarla çalışmak büyük önem taşır. Çünkü kolay gibi görünen Gaziosmanpaşa gömme rezervuar montajı aslında ustalık gerektiren zahmetli bir iştir ve işinin ustası olmayan kişilerin yaptığı tesisat hataları da hem zamanınıza hem de bütçenize zarar verir. Tavsiyemiz İstanbul’daki geniş yetkili servis ağı ve tecrübeli ekibiyle Kale Yetkili Servisi’ni aramanız. Size sadece bir telefon uzaklıkta olan Gaziosmanpaşa Kale Yetkili Servisi için hemen arayın!

0 545 443 09 43

Gömme rezervuar montajı nasıl yapılır, diye merak ediyorsanız, işte cevabı ve detayları:

gömme rezervuar montajı

Gömme Rezervuar Montajı Nasıl Yapılır?

  • Yapılması gereken ilk işlem değişecek olan gömme rezervuar modelinin yerinden sökülmesidir. Bunun için rezervuar kapağı açma yönüne doğru çevirerek ileriye doğru çekilir ve yerinden çıkarılır. Üst kapak çıkarıldıktan sonra ikinci bir kapak meydana çıkar. Bu kapağı sabitleyen aparatlar da sökülür ve yerinden çıkarılır.
  • Üst kapakların arından karşılaşılan plastik arka kapak da çıkarılarak rezervuarın iç gövdesine ulaşılır.
  • Artık ara musluk kapatılabilir. -Dilerseniz su vanasını da kapabilirsiniz- bu işlemin ardından iç aksama bağlı olan hortumun sökülmesi işlemine geçilir. Buradaki önemli nokta sökerken kenara ayrılan contaların kaybolmasını engellemektir.
  • Hortumun da sökülmesiyle artık gömme rezervuar rahatlıkla çıkarılabilir. Rezervuar çıkarıldıktan sonra artık yeni rezervuarın montajlanması işlemine geçilebilir.
  • Gömme rezervuar montajı yukarıdaki sökme işleminin aynısı ters sırayla uygulayarak yapılır. Böylece eski rezervuarınız yerinden çıkarılmış ve yeni gömme rezervuar modeliniz de yerine monte edilmiş olur.

Kale Yetkili Servisi Her Yerde Hizmetinizde

İstanbul’un hemen her bölgesine hizmet veren Kale Yetkili Servisi, Tasarım Mimarlık iş birliğiyle müşterine kaliteli ve çözüm odaklı hizmetler sunuyor. İşinin ehli ustaları, kaliteli ürünleri, dekorasyon hizmetleri ve yedek parça tedariki ile her zaman en iyi hizmeti veren Kale, hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmenizi sağlar.

Gaziosmanpaşa gömme rezervuar montajının yanı sıra tüm ıslak hacim tadilatları, tesisat ve dekorasyon işlemleri için Kale Yetkili Servisi’ne hemen 0 545 443 09 43 nolu numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir