0 545 443 09 43

Gömme Rezervuar Avantajları Nelerdir?

Gömme Rezervuar

Şık, modern ve elegan banyoların vazgeçilmezi gömme rezervuar modelleri son zamanlarda oldukça fazla tercih ediliyor. Çünkü bu gömme rezervuarlar bulundukları alanlara sadece şıklık değil, kullanıcısına aynı zamanda pek çok da avantaj sağlıyor. Bu nedenle eski rezervuarınızı yenisiyle değiştirmek için hemen harekete geçin. Bu konuda destek alabilmek için Kale Yetkili Servisini arayabilirsiniz.

0 545 443 09 43

Peki gömme rezervuarların avantajlar neler mi? İşte detaylar:

Küçük Banyoların Kurtarıcısı

Gömme rezervuar modelleri, özellikle küçük alana sahip banyo ve tuvaletler için tercih edilebilir. Çünkü gömme rezervuarın su haznesi duvarın içine monte ediliyor. Bu da banyo ve tuvaletinizde alandan tasarruf etmenize imkan sağlamış oluyor.

Şık, ferah ve estetik görünen banyolar için tercihiniz kesinlikle gömme rezervuar olmalı.

Gömme Rezervuar Avantajları Nelerdir?

Su Tasarrufu Uzmanı

Gömme rezervuar modelleri su tasarrufu uzmanıdır. Nasıl mı? Tasarımı ve kullanımı açısından özellikle tasarruf amaçlı üretilen gömme rezervuarlar çoğunlukla akacak su miktarını belirleyebileceğiniz çift düğmeli şekilde üretilirler. Tek düğmeli olanlar ise siz sifona bastığınız süre kadar su bırakacak şekilde üretilirler. Yani gömme rezervuar modelleri sayesinde litre bazında ciddi bir tasarruf etme ayrıcalığına sahip olursunuz. Böylece ay sonu hem faturanız hem de cebiniz rahatlar.

Kolay Temizlik ve Ultra Hijyen Sağlar

Gömme rezervuarın en önemli özelliklerinden biri kolay temizlenebilir olmalarıdır. Özellikle banyo ve tuvalet gibi alanlarda hijyenin çok daha iyi olması gerektiği düşünülecek olursa, bu rezervuar modeli sayesinde işleriniz bir hayli azalacak! Duvarın içine gömülü olan rezervuarı sayesinde bakteri üretimi olmaz ve ekstra temizlik işlemine gerek duyulmaz. Siz sadece klozeti temizleyin ve rezervuarın olduğu duvarın kapağını deterjanlı bir bezle silip geçin yeter!

Gömme Rezervuar Avantajları Nelerdir?

Unutmayın, ıslak hacim alanlarında sağlımız açısından temizlik çok daha önemlidir ve ekstra hijyen gerektirir. Bu nedenle işinizi kolaylaştıracak tasarımlara sahip ekipmanlar seçmeye özen göstermenizde fayda var.

Kolay Montaj, Konforlu Kullanım

Gömme rezervuar modelleri tüm artılarının yanı sıra bir de kolay kurulum ve montaj açısından da kolaylık sağlayan bir üründür.  Konforlu kullanımı sayesinde de bir daha asla vazgeçemeyeceğiniz bu modeller için montaj ya da sökme gibi tadilat işlerinizde desteğe ihtiyacınız olursa, size bir telefon uzaklıkta bulunan Kale Yetkili Servisi’nden yardım alabilirsiniz. Haydi, bize ulaşmak için hemen arayın:

0 545 443 09 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir