0 545 443 09 43

Gömme Rezervuar Özellikleri Nelerdir?

Gömme Rezervuar Özellikleri Nelerdir?

Tuvalet ve banyo tadilatı yaptırırken dikkat edilmesi gereken ilk şeyhijyen koşullarının sağlanmasıdır. Özellikle klozet ve rezervuar seçimi yaparken ayrıca dikkat edilmesi önemlidir. Mesela son yılların modern banyo dekorasyonlarında yerini alan gömme rezervuar modeli tercihleriniz arasında ilk sırada yer alabilir. Çünkü farklı tasarıma sahip bu modeller size pek çok açıdan kolaylık sağlar. İşte gömme rezervuarlar hakkında bilmeniz gerekenler:

Küçük Banyo Modelleri İçin İdealdir!

Küçük banyolar pek çok kişinin sorunudur. Özellikle sıkışık şekilde dizayn edilmiş banyo ekipmanları nedeniyle banyolarınız oldukça ve demode bir görünüm çizer. Gömme rezervuar modellerinin en büyük avantajı da tam olarak bu noktada ortaya çıkar. Küçük banyolar için büyük avantaj sağlayan gömme rezervuarlar, duvar içine monte edildikleri için yer kaplamazlar ve size alanda ciddi bir tasarruf avantajı sağlar.

 

Su Tasarrufu Sayesinde Bütçe Dostudur!

Gömme rezervuar banyolarınız için sadece alandan tasarruf sağlamaz. Aynı zamanda bütçede avantaj sağlamanıza yardımcı olur. Çünkü gömme rezervuar modelleri su tasarrufu göz önünde bulundurularak tasarlanırlar. Litre bazında ciddi bir tasarruf sağlayan gömme rezervuarlar sayesinde, su kullanımında ciddi bir azalma görüleceğini siz de fark edeceksiniz.

Modern ve Şık Banyo Dekorasyonu İçin Vazgeçilmezdir!

Avantajlarını saymakla bitiremeyeceğimiz gömme rezervuar modellerinin bir diğer özelliği modern ve şık bir görüntü yaratması. Özellikle son yılların popüler dekorasyon tasarımlarından biri olan bu rezervuar sayesinde, banyonuz ferah ve elit bir görünüme kavuşacak!

Ultra Hijyen Koşulları İçin Uygundur!

Banyo ve tuvaletler için en dikkat edilmesi gereken nokta hijyendir. Gömme rezervuar modelleride hijyenik koşulların mükemmel olmasına olanak sağlar. Nasıl mı? Su haznesi duvarın içine montelenen rezervuar, dışarıdan yalnızca üzerinde sifon düğmelerinin olduğu kapak görünecek şekilde tasarlanmıştır. Bu da size temizlik kolaylığı ve hijyen artısı sağlar

Kolay Montaj Edilir!

Gömme rezervuarlar sanılanın aksine çok da zor bir montajlamaya sahip değillerdir. Eğer bu işi işinin ehli insanlara yaptırırsanız hiçbir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Size bu konuda destek ve yardımda bulunacak Kale Servisi, geniş yetkili servis ağıyla sadece bir telefon uzağınızda!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir