0 545 443 09 43

Kale Duşakabin Servisi

Kale Duşakabin Servisi

Banyoların vazgeçilmezi olan küvet ya da duşakabin modelleri arasında en doğru seçimi yapmak istiyorsanız, önceliğiniz banyo dekorasyonunuzu ve banyo modelinizi göz önünde bulundurmak olmalı. Ardından da Kale duşakabin servisi ile iletişime geçerek kısa sürede hayal ettiğiniz banyoya ulaşabilirsiniz. Peki, banyo dekorasyonuna ve banyo tipine uygun modeli nasıl seçebilirsiniz. İşte detaylar:

Küçük Banyolar İçin Duşakabin Modelleri

Eğer banyonuzun metrekaresi küçükse küvet yerine duşakabin tercih etmenizi öneririz. Böylece alandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Duşakabin modelleri arasında ise tercih edebileceğiniz ürünler, duş teknesi çok geniş olmayan ama size rahat kullanım alanı vadedecek kadar da konforlu kullanım sağlayan, küçük modeller olabilir.

Banyo dekorasonunuza uygun olması da ayrıca önemli. Modern ve bütünsel bir görünüm için aynı tip malzemelerin ve renklerin kullanıldığı ürünler çok daha hoş bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Örneğin banyonuzda klozet ve lavabonuz renkliyse duş modelini de aynı renklerden ya da bu renklere uygun tonlardan tercih edebilirsiniz.

Küçük banyolarda duş teknesi olmayan ve direkt olarak zeminle bağlantısı yapılan duşluk modelleri de uygun bir seçenek olabilir.

Büyük banyolar için küvet Ya Da Duşakabin Modelleri

Büyük banyolar küçük banyolara göre nispeten biraz daha şanslı olduğunuz anlamına geliyor. Çünkü seçeceğiniz modelde daha özgür tercihlerde bulunabilirsiniz. Geniş bir küvet ya da duş teknesi geniş bir duşakabin modeli sizin için ideal olacaktır. Küvetli duşakabin modelleri de bir diğer seçeneğiniz arasında bulunuyor. Yapmanız gereken tek şey, modele karar vermek ve kendinizi Kale güvencesine bırakmak!

Büyük banyolarda renkli ürünlerin kullanımı şık ve sıcak bir atmosfer oluşturacağı için duşakabin modelini renkli tasarımlardan tercih edebilirsiniz. Banyo ürünlerinizin rengine uygun ya da o renklere uyum sağlayacak tonlardaki ürünler eminiz evinize ekstra şıklık kazandıracaktır.

Banyo Dekorasyonu İçin Tek Adres: Kale!

Onlarca yıllık tecrübesi, usta ekibi, yetenekli kadrosu ve yüksek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasıyla Kale, yalnızca bir telefon uzağınızda bulunuyor. Kale duşakabin servisi duşakabin konusunda destek sağlamasının yanı sıra tüm tadilat, tesisat, dekorasyon ve yedek parça tedariki konularında hizmet alabileceğiniz Kale Yetkili Servisine ulaşmak için hemen arayabilirsiniz.

0 545 443 09 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir