0 545 443 09 43

Klozet Yeri Değiştirme İşlemi

Klozet Yeri Değiştirme İşlemi

Islak hacim alanlarında klozet, lavabo, duş ve küvet gibi tesisatın değiştirilmesi kimi zaman göz korkutucu olabiliyor. Oysa gerekli şartlar yerine getirildiğinde, tecrübeli ustalarla çalışıldığında ve kaliteli malzemeler kullanıldığında bu sandığınız kadar göz korkutucu olmaz. Yine de yer tesisat yeri değiştirme işlemlerinde bazı durumları göz önünde bulundurmanızda da fayda var. Servislere gelen talepler genellikle klozet yeri değiştirme işlemi ile ilgili oluyor. Bunun nedeni klozet yerinin konforlu bir kullanım sağlamaması ya da estetik görünmemesi. Eğer siz de banyo veya tuvaletinizde klozetin yerinden memnun değilseniz, Kale Yetkili Servisi ile iletişime geçerek size en yakın bayimizden yardım alabilirsiniz.

Haydi, hemen arayın: 0 545 443 09 43

Klozet değişimi için dikkat edilmesi gereken durumlar hakkında bilgi edinmek isterseniz, işte detaylar:

  • Banyo zeminin uygun olup olmadığı. Yani banyonuzun zemini ile alt katın banyo tavanı arasındaki mesafenin yer değiştirmeye olan uygun olmasına dikkat edilmelidir.
  • Değiştirilecek klozetin banyo kriterlerinize ve tesisatına uygun olup olmaması büyük önem arz eder.
  • Kale Yetkili Servisi gibi köklü, tecrübeli ve kaliteli bir ekiple anlaşmak, kısa sürede tadilat işlemlerinin bitmesi ve uzun vadede konforlu kullanım için önemlidir.
  • Yapı tesisatının durumu. Eski tesisat gerekirse değiştirilmeli ya da tadilat işlemleri yapılarak yenilenmelidir.
  • Klozet değişimi için dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta klozetin oturtulacağı yerin uygunluğudur. Bu alan için dikkat edilmesi gerekense tuvaletin duruş açısı ve klozetin boyutudur.
  • Seçilen alan alan rahat hareket edilir bir genişlik de olmalı ve banyonuza konforlu kullanım ile estetik bir görünüm sağlamalıdır.

Klozet Yeri Değiştirme İşlemi

Klozetin Yönünü Değiştirme veya Klozet Yenileme Tadilatı

  • Klozet yönünü değiştirme işlemi, yerini değiştirmekten bir tık daha kolaydır. Memnun olmadığınız konumda bulunan klozetin yönünü döndürme tadilatı yaptırarak daha konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Ayrıca eskiyen ya da daha modern bir klozet ile değiştirilmek istenen klozetlerinizi tecrübeli ustalarımız sayesinde kısa sürede değiştirebilirsiniz.
  • Unutmayın, klozet tadilatı ve tuvalet ürünlerinin kurulumu profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde çıkabilecek küçük bir problem büyük sorunlara yok açabilir. Hem mimarlık hem de ustalık konusunda destek alabileceğiniz Kale Yetkili Servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Klozet Tadilatı İçin En Güvenilir Adres: Kale!

Klozet yeri değiştirme işlemi yaptıracak bir yetkili servis arıyorsanız, Kale yetkili servisi sizin için harika bir seçenek olacaktır. Uzman usta kadrosu, mimarlık ekibi ve kaliteli malzemeleriyle Kale, sizlere en iyi hizmet sunabilmek için çağrınızı bekliyor!

Haydi, klozet tadilatı konusunda bizden destek almak için hemen irtibata geçin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir