0 545 443 09 43

Küçük Banyo Dekorasyonu Tadilat Önerileri

Küçük banyo alanları çoğu kişi için problem olabilir. Banyo aksesuarlarının dağınık görünmesi, sıkışık banyo ekipmanları ve küçük dolaplar nedeniyle yaşanan sıkıntıları en aza indirebilmek için küçük banyo dekorasyonuna ayrıca önem verilmesi gerekiyor. Şık, elegan ve kullanışlı bir banyo modeli için doğru mimarlar ve ustalarla çalışmak önemlidir. Küçük banyo dekorasyonu konusunda size en iyi desteği sağlayacak olan Kale Yetkili Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Çünkü Kale servisi tüm tadilat, tesisat, dekorasyon ve yedek parça tedariki konusunda hizmet sağlamasının yanı sıra yüksek müşteri memnuniyetiyle kısa sürede hayal ettiğiniz banyolara kavuşmanıza imkan tanıyor! Haydi, hemen arayın!

0 545 443 09 43

İşte ferah, kullanışlı ve modern banyolar yaratmak için küçük banyo dekorasyonu önerileri:

Küçük Banyo Dekorasyonu İçin Tadilat Önerileri

Yerden Tasarruflu Lavabolar İçin: Dolaplı Lavabo Modelleri

Küçük banyo modellerinin en büyük sorunu dolaplardır. Kimisinde hiç olmaz, kimisinde ise oldukça kullanışsız modeller kullanılır. Yapmanız gereken ilk şeylerden biri seçeceğiniz banyo ekipmanlarının dolap özellikli olmasına özen göstermek. Nasıl mı? Lavabo modelini çekmeceli ya da dolaplı modellerden seçerek işe başlayabilirsiniz. Bu hem yerden tasarruf etmenizi hem de şık ve elegan bir görüntü yakalamanızı sağlar. Havlu, deterjan, şampuan, sabun ve çok daha fazlasını saklayabileceğiniz alanlar olması, banyonuzda ferah alan yaratmak ve dağınıklıktan kurtulmak için gereklidir. Dolaplı lavabo modelleri sayesinde banyolarınız derli toplu ve çok daha şık görünecek!

Lavabo Tezgahının Altına Montelenecek Havlu Askıları

Lavabonun hemen altına montelenecek bir havlu askılığı hem şık bir görünüm sunar, hem de banyonuzun kullanışlı olmasını sağlar. Sadece lavabo tezgahı altına da değil, banyonuzda farklı alanlara da bu askılıkları yaptırabilir ve havlularınız için pratik bir alan oluşturabilirsiniz.

Küçük Banyo Dekorasyonu İçin Tadilat Önerileri

Duvar Nişi İle Banyolarda Elegan Görünüm

Küçük banyo modellerinin en tercih edilen tasarımı duvar nişleridir. Özellikle duşa kabinin iç kısmına uygulanan duvar nişi, banyo araç ve gereçlerinizi koyabileceğiniz pratik ve kullanışlı bir alan sağlar. Ayrıca banyo dekorasyonu için de harika bir seçenek olan bu nişleri küçük banyonuzun her yerine yaptırabilirsiniz.

Duşa Kabin Alandan Tasarruf Sağlar

Çoğu kişi banyosunda küvet kullanmayı tercih eder. Daha rahat ve konforlu olan küvetler küçük banyolar için biraz can sıkıcı olabilir. Çünkü küvet modellerinin uygun olduğu alanlar metrekaresi biraz daha büyük olan alanlardır. Tabii bu küçük banyolarda küvet olmaz demek değil. Elbette bu bir tercih meselesi ama küçük banyonuzdan şikayetçiyseniz ve ferah bir banyo modeli istiyorsanız, duşa kabin modelleri sizin için daha uygun olacaktır.

Şık, kullanışlı ve konforlu duşa kabin modelleri ve tadilatı için Kale Yetkili Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir