0 545 443 09 43

Küçük Banyo Dizaynı Nasıl Olmalı?

Küçük Banyo Dizaynı Nasıl Olmalı?

Özellikle metrekaresi dar olan alanlarda karşımıza çıkan küçük banyolar, küçük dekorasyon hileleriyle geniş ve ferah alanlara dönüştürülebilir. Bunun için uzman bir mimardan yardım almak büyük önem taşıyor. Peki, küçük banyo dizaynı nasıl olmalı? İşte bilmeniz gerekenler:

Öncelikle küçük banyoya tadilatı yaptırmak büyük zaman kaybı değildir. Bu nedenle sil baştan bir banyo inşaatına girişmektense banyonuza yaptıracağınız küçük dokunuşlar hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmenizi sağlar.

Asma Klozet ve Gömme Rezervuar

Küçük banyoların en aranılan malzemeleri muhtemelen asma klozetler ve gömme rezervuarlar olacaktır. Yerden tasarruf sağlayan bu modeller hijyen açısından da diğer tuvaletlerden çok daha öndedir. Tüm bunların yanı sıra modern ve şık görünümü de yanınıza kar kalır.

Aydınlatma Sistemi

Küçük banyo dekorasyonu konusunda en etkili yöntem iyi bir aydınlatma sisteminin oluşturulmasıdır. Standart aydınlatmaların yanı sıra ekstra aydınlatmalar da ekleyerek banyonuzu daha ferah bir alana dönüştürebilirsiniz.

Dolaplı Lavabo Modelleri

Ayaklı lavabolardan ziyade etajerli lavabo modelleri banyonuzda depolama görevini üstleneceği için çok daha avantajlıdır. Eğer lavabonuz dolaplı değilse banyo tadilatı konusunda Kale servisimizden ve uzman mimarımızdan yardım alabilirsiniz.

Duşa Kabin

Küçük banyo tadilatı özellikle banyosunda küvet bulunanlar için kesinlikle ihtiyaç duyulan bir seçenek olacaktır. Çünkü küvet zaten küçük olan banyonuzu çok daha dar ve konforsuz hale getirebilir. Bu yüzden küveti iptal ettirerek yerine şık ve modern bir kale duşa kabin yaptırabilirsiniz.

Banyo Tadilatı İçin Kale Yetkili Servisi

Küçük banyo dizaynı konusunda uzman bir ekiple görüşmeniz hem kaliteli hem de zamansal tasarruflu bir hizmet almanız için önemlidir. Bu nedenle Tasarım Mimarlık iş ortaklığıyla Kale Yetkili Servisimiz sizin için ideal seçenek olacaktır. Uzman mimar ve ekibi sayesinde hem pratik hem de dekoratif bir banyo dekorasyonu yaptıracak, tesisat ustalarımız sayesinde de kısa süreli ve kaliteli bir tadilat hizmet alacaksınız.

Tüm tadilat, tesisat, dekorasyon ve yedek parça tedariki için de destek alabileceğiniz Kale ekibi, size yalnızca bir telefon uzaklıkta bulunuyor. Servisimiz ile iletişime geçmek için hemen arayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir