0 545 443 09 43

Küçükçekmece Asma Klozet Montajı İşlemi

Küçükçekmece asma klozet montajı

Asma klozetler son yıllarda en çok karşımıza çıkan klozet modelleridir. Ev ve iş yerlerinde sıkça tercih edilen bu model, duvara gömülü olan rezervuar takımı ve duvara oturtulmuş klozeti ile hem şık hem de modern bir görünüm yakalıyor. Üstelik küçük alanlar için de oldukça ideal olan bu model, en az yeri kaplayarak size daha ferah ve daha konforlu bir alan sağlamaya yardımcı oluyor. Eğer siz de tuvalet ve banyonuza asma klozet yaptırmak isterseniz dikkat etmeniz gereken önemli bir etken var; usta bir servis!  Asma klozet montajı için kesinlikle tecrübeli bir ustaya ve güvenilir bir firmaya ihtiyacınız var. Bunun nedeni, kullanılacak malzemelerin çok kaliteli olması gerektiği ve uygulanacak işleminde çok sağlam olması gerektiğidir.

Küçükçekmece asma klozet montajı konusunda Kale Yetkili Servisi size her türlü yardımı sağlayacak tecrübeye ve yetkinliğe sahip bir hizmet servisidir. Bu nedenle asma klozet montajı konusunda Kale Servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz:

0 545 443 09 43

Peki, asma klozet montajı nasıl yapılır? İşte detaylar ve dikkat edilmesi gerekenler:

Asma Klozet Montajı Nasıl Yapılır?

  • Önceliğiniz seçeceğiniz asma klozet modelinin kullanılacak alana uygun ölçülere sahip olmasına özen göstermektir. Bunun için eski klozet modelinizin ölçülerini baz alarak bir seçim yapabilirsiniz.
  • Asma klozet montajı için ilk olarak duvarda yer açılması gereklidir. Bunun için klozetin kullanılacağı duvarın iç kısmı oyulur. Bu inşaat işlemi çoğu kişide göz korkutsa da aslında işinin ehli ustalarla çalıştığınız zaman zahmetsiz ve kısa süren bir işlem olacaktır. Üstelik banyonuzda oluşan moloz temizliği de ustalar tarafından yapılır.
  • Oyulan duvarın iç kısmına çelik sistemli sağlam bir klozet sistemi ve rezervuar takımı döşenir. Burada yapılan işlemlerin dikkatli olması gözetilerek gömme rezervuar ve klozeti taşıyacak iskelet sisteminin duvar içine montelenme işlemi bitirilir.
  • Duvarın dışında kalması gereken kancalar vardır. Bunlar klozeti havada tutmaya yarayan çelik askılardır ve oldukça güçlüdürler. Tüm su boru bağlantıları yapıldıktan sonra gömme rezervuar takımında herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilir ve ardından da duvarın kapatılması işlemine geçilir.
  • Çelik iskelet sistemi ve rezervuar duvar içinde kalacak şekilde duvar kapatılır ve fayansla kaplanır. Unutmayın, önemli olan kullanılacak malzemelerin kaliteli olması ve bu işlemi usta bir ekibin yapıyor olması normal klozet montajlarına göre çok daha önemlidir. Çünkü asma klozet ve gömme rezervuar zahmetli ve inşaat içeren bir süreci kapsar.

Küçükçekmece Asma Klozet Montajı Kale Yetkili Servisi

Kale Yetkili Servisi, Tasarım Mimarlık iş ortaklığıyla yüksek müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunar. Uzman mimar ekibi, işin ehli ustaları ve malzeme kalitesiyle Kale, Küçükçekmece klozet montajı konusunda size yardımcı olmak için bir telefon uzağınızda bulunuyor.

Kale Yetkili Servisi ile iletişime geçmek için hemen arayın: 0 545 443 09 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir