0 545 443 09 43

Küçükçekmece Duşakabin Tamiri Servisi

Küçükçekmece Duşakabin Tamiri Servisi

Banyoların vazgeçilmez ekipmanı duşakabin modelleri özellikle modern ve şık banyolar için oldukça idealdir. Fakat duşakabinlerde, bulunduğu yüksek nemli ortam, hor kullanma veya tesisat kaynaklı sorunlarla karşılaşılması mümkün olabilir. Bu tarz duşakabin arızaları için işinin ehli ustalarla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Deneyim ve ustalık gerektiren tamir ve tadilat işlemlerinizde Kale Yetkili Servisi sadece bir telefon uzağınızdadır. Haydi, Küçükçekmece duşakabin tamiri için hemen arayın:

0 545 443 09 43

Peki, hayatımızı daha konforlu hale getiren duşakabinlerde ne gibi arızalar gözlemlenir bilmek ister misiniz? İşte en yaygın duşakabin sorunları ve çözümleri:

Duşakabinin Su Sızdırması

Bu duşakabin arızaları arasında en sık karşılaşılan bir durumlardan biridir. Duşakabini kullandıktan sonra su sızıntıları olduğunu fark edersiniz. Peki, bu sorunun kaynağı nedir?

1- Yıpranma sorunları: Duşakabinin teknesi veya duşakabin kenarlarındaki silikonun yani izalasyonun yıpranması nedeniyle ortaya çıkan su sızıntıları

2- Gider Tıkanması: Duşakabin giderinin tıkanması nedeniyle ortaya çıkan su sızıntıları

3- Gider Delinmesi: Duşakabin giderinin delinmesi veya yerinden çıkmış olması nedeniyle ortaya çıkan su sızıntıları

Duşakabin Tekerleğinin Kırılması

Duşakabin arızaları arasında karşılaşılan bir diğer yaygın durum, duşakabin rulmanının yani tekerleğinin kırılması sorunudur. Bu tekerlekler duşakabinin açılan kısmını hareket ettiren ve sürgü desteği sağlayan önemli aksesuarlardır. Yıpranma, zorlama ve hor kullanma nedeniyle zaman içerisinde rulmanlarda kırılma meydana gelebilir. Ayrıca iyi temizlenmemesi de ya da çamaşır suyu özellikli temizlik malzemeleriyle temizlenmesi duşakabin rulmanının bir süre sonra oksitlenme nedeniyle kırılmasına yol açar.

Küçükçekmece Duşakabin Tamiri Servisi

Duşakabin Camının Kırılması

Duşakabin arızaları denildiğinde akla ilk gelen arızalardan olan bir diğer sorun cam kırılmasıdır. Bunun en önemli sebebi, güvenilir markalarda alışveriş yapmayarak, ucuz duşakabin modelleri tercih etmenizdir. Ne yazık ki piyasada sahte temperlenmiş (güçlendirilmiş) duşakabin modelleri bulunuyor. Bu tempered glass adı altında satılan sahte ürünler, banyodaki yüksek neme, darbeye ve çeşitli faktörlere karşı dayanıksız olduğu için kırılır veya çatlar. Bu tehlikeli bir durumdur. Duşta olduğunuz esnada patlayan cam, ciddi yaralar almanıza neden olabilir. Bunu önlemenin yolu duşakabin satın alırken orijinal temperlenmiş cam kullanıldığına dikkat edilmesi ve güvenilir markalardan alışveriş yapılmasıdır. Önerimiz, Kale duşakabin modellerini tercih ederek, güvenilir kullanımın ve konforun tadını çıkarmanız.

 Destek İçin Küçükçekmece Kale Yetkili Servisini Arayın!

Küçükçekmece duşakabin tamiri, değişimi ya da montajı için size bir telefon uzaklıkta olan Kale Yetkili Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Üstelik Tasarım Mimarlık iş ortaklığındaki Kale Servisi size tadilat, tesisat ve dekorasyon hizmetleri sunmasının yanı sıra yedek parça tedariki de sağlar. Güler yüzlü ekibi, tecrübeli ustaları, deneyimli mimarları ve yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinen vizyonuyla Kale daima yanınızda!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir