0 545 443 09 43

Küçükçekmece Duşakabin Ustası

Küçükçekmece Duşakabin Ustası

Banyolarda küvet yerine en çok tercih edilen duşakabin modelleri özellikle modern ve küçük banyolar için idealdir. Hem konforlu hem de rahat bir kullanım sağlayan duşakabinler belli bir zamandan sonra yüksek nemli ortam, hor davranma ya da  tesisat sorunları nedeniyle problem çıkarmaya başlayabilir. Böyle bir durumda yapmanız gereken Kale Servisi bünyesinde bulunan Küçükçekmece duşakabin ustası ile iletişime geçmektir. Üstelik deneyim ve ustalık gerektiren tamir ve tadilat işlemlerinizde Kale Yetkili Servisi sadece bir telefon uzağınızdadır. Haydi, hemen arayın:

0 545 443 09 43

Peki, duşakabin arızaları baş göstermeye başladığında ne gibi sorunlarla karışılacağınızı bilmek ister misiniz? İşte en yaygın duşakabin arızaları ve çözümleri:

Duşakabinin Su Sızdırması Sorunu

Duşakabinin su sızdırması, duşakabin arızaları arasında en sık karşılaşılan durumdur. Peki, bu sorunun kaynağı nedir?

  • Yıpranma: Duşakabinin teknesi veya duşakabin kenarlarındaki silikonun yani izalasyonun yıpranması nedeniyle ortaya çıkan su sızıntıları
  • Gider Tıkanması: Duşakabin giderinin tıkanması nedeniyle ortaya çıkan su sızıntıları
  • Gider Delinmesi: Duşakabin giderinin delinmesi veya yerinden çıkmış olması nedeniyle ortaya çıkan su sızıntıları

Duşakabin Rulmanının Kırılması Sorunu

Duşakabin arızaları arasında karşılaşılan bir diğer yaygın durum, duşakabin rulmanının yani tekerleğinin kırılması sorunudur. Bu tekerlekler duşakabinin açılan kısmını hareket ettiren ve sürgü desteği sağlayan önemli aksesuarlardır. Yıpranma, zorlama, hor kullanma veya iyi temizlenmemesi de ya da çamaşır suyu özellikli temizlik malzemeleriyle temizlenmesi duşakabin rulmanının bir süre sonra oksitlenme nedeniyle kırılmasına yol açar.

Duşakabin Camının Kırılması Sorunu

Duşakabin arızaları arasında belki de en korkutanı budur. Özellikle siz duştayken meydana gelebilecek cam kırılması sorunu, ciddi yaralanmalara neden olacağı için bu durum göz ardı edilmemelidir. Güvenilir markalardan alışveriş yapmalı ve sırf maliyeti daha ucuz diye kalitesiz duşakabin modelleri tercih etmemelisiniz. Üstelik ne yazık ki piyasada sahte temperlenmiş (güçlendirilmiş) duşakabin modelleri bulunuyor. Bu tempered glass adı altında satılan sahte ürünler, banyodaki yüksek neme, darbeye ve çeşitli faktörlere karşı dayanıksız olduğu için kırılır veya çatlar. Bu tehlikeli bir durumdur. Bunu önlemenin yolu duşakabin satın alırken orijinal temperlenmiş cam kullanıldığına dikkat edilmesi ve güvenilir markalardan alışveriş yapılmasıdır. Önerimiz, Kale duşakabin modellerini tercih ederek, güvenilir kullanımın ve konforun tadını çıkarmanız.

Küçükçekmece Kale Yetkili Servisini Arayın!

Küçükçekmece duşakabin ustası arayışındaysanız doğru adrestesiniz. Duşakabin değişimi, montajı ya da arızaları için Kale Yetkili Servisini arayabilirsiniz. Üstelik Tasarım Mimarlık iş ortaklığındaki Kale Servisi size tadilat, tesisat ve dekorasyon hizmetleri sunmasının yanı sıra yedek parça tedariki de sağlar. Güler yüzlü ekibi, tecrübeli ustaları, deneyimli mimarları ve yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinen vizyonuyla Kale daima yanınızda!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir