0 545 443 09 43

Mutfak Dolapları Dekorasyonu

Mutfak Dolapları Dekorasyonu

Mutfakların en önemli aksesuarı dolaplardır. Bu yüzden mutfak dolabı seçimi özen ve incelik gerektirir. Konforlu, kullanışlı, kaliteli ve modern görünümlü dolaplar yaptırmak için Kale Servisi ile birlikte yol izleyen Tasarım Mimarlık ekibinden yardım alabilirsiniz. Bunun için hemen iletişim numaramızı tıklayarak bizi arayın ve size en yakın lokasyondaki Kale Yetkili Servisimizden yardım alın.

0 545 443 09 43

Peki, mutfak dolaplarında nasıl bir dekorasyon yapılmalı? İşte evinizin en güzel alanını yaratmak için tüyolar:

İki Renkli Mutfak Dolapları

İki renkli mutfak dolapları son yılların en popüler trendleri arasında yerini alıyor. Hem modern hem de şık bir görüntü elde edebileceğiniz bu tasarımlar için doğru renkleri tercih etmeniz önemli. Hangi renkleri seçmeniz gerektiğini aslında mutfağınız size söyleyecektir. Çünkü mutfağınızla uyumlu olan mutfak dolaplarını seçmeniz gerek. Duvar rengi, tezgah, beyaz eşyalarınızın renkleri ve kullandığınız aksesuarlar renk seçimi için size tüyo verecektir.

Mutfak Dolapları Dekorasyonu

Retro Mutfak Dolapları

Mutfağınız klasik bir görünüme sahipse ona en çok yakışacak mutfak dolapları Retro modeller olacaktır. Geçmişin izlerini ve tarzını seven herkesin oldukça hoşuna gidecek bu Retro model dolaplar, çoğunlukla renkli ve oymalı ve desenlere sahip olurlar. Ayrıca dolap kulpları da çoğu modelde oldukça zariftir.

Retro mutfaklar için en çok tercih edilen renkler: Sarı, turuncu, yeşil ve bebe mavisi gibi pastel renklerdir. Renklerin çok canlı olmaması özellikle tercih edilir böylece yumuşak ve yalın bir görünüm elde edilir.

Mutfak Dolapları Dekorasyonu

Country Mutfak Dolapları

Country mutfak denilince akla ilk olarak beyaz renk geliyor. Çünkü bu tarz mutfaklar genellikle tamamen beyaz renkle kaplanmıştır. Country mutfak dolapları çerçeve oymaları, perdeli veya çerçeveli dolap kapakları ve oldukça şık görünen kapak kulplarıyla dikkat çekerler. Elegan ve klasik bir görüntü yakalamak isterseniz tercihiniz kesinlikle country tarz olmalı!

Mutfak Dolapları Dekorasyonu

Mutfak dekorasyonu hakkında yardıma ihtiyacınız varsa size yalnızca bir telefon uzaklıkta olan Küçükçekmece Kale Yetkili Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Dekorasyon, tadilat, yenileme ve düzenleme konusunda yardım alabileceğiniz birbirinden profesyonel ekibi ile hizmete hazır olan Kale Servisi, sizi hayallerinizdeki mutfak modeline kavuşturacak.

Haydi, iletişime geçmek için hemen arayın: 0 545 443 09 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir