0 545 443 09 43

Mutfak, Tuvalet ve Banyo Fayans Modelleri

fayanslar

Mutfak, banyo ve tuvaletleri şık ve modern göstermenin en kolay yolu doğru fayans modelleri seçmektir. Bu nedenle ıslak hacim alanları tadilatı için genel bir değişiklik arayışındaysanız tavsiyemiz eskiyen fayanslarınızı yenileme işlemleri olabilir. Bunun için öncelik eski fayansların kırılmasıdır. Ardından da yeni ve modern fayanslarınız yapıştırılabilir. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli şey, bu tadilatı yapacak ekibin doğru seçilmesidir. İşinin ehli ustaların olduğu tecrübeli bir firma ile tadilat işlemlerine başlarsanız, kısa sürede hayal ettiğiniz banyo, tuvalet ya da mutfak modeline kavuşabilirsiniz. Tavsiyemiz, marka bilinirliği, kalite güvencesi, tecrübeli ustaları ve yüksek müşteri memnuniyeti gözetmesiyle Kale Yetkili Servisini tercih etmeniz! Üstelik, sadece tadilat değil, tesisat, dekorasyon ve yedek parça konusunda da destek alabileceğiniz Kale, size yalnızca bir telefon uzaklıkta bulunuyor. Haydi, hemen arayın:

0 545 443 09 43

Fayans seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, sizin için bilgilendirici bir yazı hazırladık. İşte birbirinden şık ve güzel fayans modelleri:

Biraz İddialı Olmaya Ne Dersiniz?

Son yılların fayans modasına göz attığımızda karşımıza biraz aykırı ve oldukça iddialı tasarımlar çıktığını özellikle vurgulamalıyız. Çiçek desenleri, geometrik desenler, asimetrik desenler ya da renkli blokları görmeye alışsanız iyi olur. Çünkü bu son yılların en çok tercih edilen fayans modelleri arasında en çok bunlar göze çarpıyor. Eğer siz de banyo, tuvalet ya da mutfak fayansları için farklılık arayışındaysanız özellikle öne çıkan asimetrik desenli fayans modellerine göz atabilirsiniz.

Mutfak, Tuvalet ve Banyo Fayans Modelleri

Terakota Fayans Modelleri

Kırmızı, Bej, gri, ve turuncu… Banyonuzda, tuvaletinizde ya da mutfağınızda bu harika renkler olsun istemez misiniz? Terakota fayanslar sayesinde bu mümkün! Pişmiş kil bazlı seramik modellerinin genel adı olan Terakota fayans modelleri, oldukça popüler olan ve kullanıldığı alanlarda dekoratif bir etki bırakan, şık ve gösterişli modellerdir. Özellikle duvar nişleriyle beraber kullanıldığında gerçekten de harika görünürler.

Rengarenk Modeller: Renkli Fayanslar

Neden fayans kullanılan alanlarda hep tek renkler tercih edilir? Haydi, bu algıyı değiştirelim. Renkli banyo ve tuvaletler son yılların en çok tercih edilen dekorasyon modelleri arasında. Siz de canlı renkli fayanslar tercih ederek, cıvıl cıvıl bir alan yaratabilirsiniz.

Soft alanlar içinse pastel tonlarında fayanslar tercih edebilirsiniz. Seçim sizin!

Mutfak, Tuvalet ve Banyo Fayans

Kabartmalı ya da Dokulu Fayanslar

Desenli fayanslar arasında en dikkat çekici olanlar Dokulu fayanslar. Hem desenli olması hem de kabartılı modeller sunması nedeniyle kullanıldığı alana zengin bir görüntü veren bu fayanslar için yapmanız gereken tek şey, Kale ürünlerine göz atmak.

Fayans tadilatı, fayans yenileme ya da fayans kırdırma işlemleriniz için mutlaka işinin ehli ustalarla çalışmanız gerektiğini unutmamalısınız. Mutfak, tuvalet ve banyo tadilatı konusunda size destek verecek tecrübeye ve uzmanlığa sahip olan Kale Yetkili Servisinin sadece bir telefon uzağınızda bulunduğunu unutmayın.

Destek almak için hemen arayın: 0 545 443 09 43 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir