0 545 443 09 43

Rezervuar Çeşitleri Nelerdir?

Tuvalet ve banyo dekorasyonu yaptırırken seçeceğiniz ekipmanların banyo alanına en uygun olan modeller olması, hem şık hem de konforlu bir kullanım sağlayacaktır. Bu nedenle seçeceğiniz ürünlerin kategorilerini ve çeşitlerini araştırmalısınız. Örneğin rezervuar seçimi. Bu basit bir seçim gibi görünse de banyo alanınızın kullanışlılığını ve görünümünü doğrudan etkileyen bir seçim olacağı için ayrıca özen göstermeniz gerekebilir. Şimdi gelelim rezervuar çeşitleri nelerdir, sorusuna! Özelliklerine göre tercih edebileceğiniz 3 çeşit rezervuar modeli bulunuyor. Bunların arasından hangisinin sizin banyonuza uygun olup olmadığına karar vermek için hemen ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz;

Rezervuar çeşitleri ve kullanım özellikleri şunlardır;

1- Asma Rezervuar Modeli

Asma rezervuar klozetten bağımsız olarak takılan, zincir ya da ip yardımı ile sifonu çekilen, duvara monte edilmiş bir rezervuar modelidir. Artık çok yaygın olarak kullanılmasa da hala bazı yerlerde görebilmeniz mümkündür. Özellikle banyolarında Retro tasarımları sevenler bu modeli tercih edebilirler.

Rezervuar Çeşitleri Nelerdir?

2- Klozet Üstü Rezervuar Modeli

Klozetin hemen üst kısmına monteli olan bu rezervuar, klozet ile aynı materyalden üretilir. Yani seramik veya plastik olarak karşımıza çıkar. En yaygın görülen rezervuar çeşididir. Klozete uygun olarak seçilmesi gerektiğinden takım olarak tercih edilir.

Rezervuar Çeşitleri Nelerdir?

3- Gömme Rezervuar Modeli

Gömme rezervuar duvarın içine monte edilen ve dışarıdan yalnızca bir kapak olarak görünen  oldukça şık ve kullanışlı bir rezervuar modelidir. Diğer rezervuarlara kıyasla estetik görünüşü ve yer kaplamama özelliği sayesinde çok daha sık tercih edilir. Ayrıca banyolarınızda size geniş kullanım alanı sağlayacak bu model, temizlik ve hijyen açısından da diğerlerinden çok daha kullanışlıdır. Üstelik su tasarrufu da sağlar.

Artık rezervuar çeşitleri hakkında bilgi sahibisiniz, artık yapmanız gereken banyonuza en uygun rezervuar modeline karar vermek!

Rezervuar Çeşitleri Nelerdir?

Kale Rezervuar Tamiri

Eğer rezervuar modelinizle alakalı tadilat sıkıntısı yaşıyorsanız. Size yalnızca bir telefon uzaklıkta olan Kale Yetkili Servisi ile iletişime geçmenizi öneriyoruz. Ayrıca sadece rezervuar tamiri değil, her türlü ıslak hacim alanı tadilatı, dekorasyon tadilat işlemleri, doğalgaz, su tesisatı, elektrik işleri ve yeni nesil buharlı hijyen temizliği için de müracaat adresiniz Kale olabilir! Garantili, kaliteli ürünler ve işinin ehli ustalarla size en iyi hizmeti veren Kale Servisi ile kısa sürede hayallerinizdeki banyo ve tuvalet görünümüne kavuşacaksınız. Haydi, rezervuar tamiri için hemen Kale Yetkili Servisi ile iletişime geçin!

0 545 443 09 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir