0 545 443 09 43

Sarıyer Gömme Rezervuar Ustası

Sarıyer Gömme Rezervuar Ustası

Gömme rezervuar modelleri zamanla pek çok nedenden ötürü arıza vermeye ve su kaçırmaya başlayabilir. Sadece arıza durumlarında değil, klasik klozet modellerinin yerine asma klozet ve gömme rezervuar modeli yaptırarak daha modern bir görünüm elde etmeyi de isteyebilirsiniz. Tabii bu işlemler için yapmanız gereken ilk şey tecrübeli ve işinin ehli ustalarla birlikte çalışmanız. Sarıyer gömme rezervuar ustası arayışınız için Kale Yetkili Servisi yalnızca bir telefon uzağınızda bulunuyor. Haydi, hemen arayın:

0 545 443 09 43

Gömme Rezervuar Montajı nasıl yapılır, diye merak ediyorsanız, işte detaylar:

  • Yapılması gereken ilk işlem değişecek olan gömme rezervuar modelinin yerinden sökülmesi işlemidir. Bunun için rezervuar kapağı açma yönüne doğru çevirerek ileriye doğru çekilir ve yerinden çıkarılır. Üst kapak çıkarıldıktan sonra da ikinci bir kapak meydana çıkar. Bu kapağı sabitleyen aparatlar da söküldükten sonra yerinden çıkarılır.
  • Üst kapakların arından karşılaşılan plastik arka kapak da çıkarılarak rezervuarın iç gövdesine ulaşılır. Bu aşamadan sonra ara musluklar kapatılabilir.
  • Dilerseniz su vanasını da kapatabilirsiniz- bu işlemin ardından iç aksama bağlı olan hortumun sökülmesi işlemine geçilir. Buradaki önemli nokta sökerken kenara ayrılan contaların kaybolmasını engellemektir.
  • Hortumun da sökülmesiyle artık gömme rezervuar rahatlıkla çıkarılabilir. Rezervuar çıkarıldıktan sonra artık yeni rezervuarın montajlanması işlemine geçilebilir.
  • Gömme rezervuar montajı yukarıdaki sökme işleminin aynısı ters sırayla uygulayarak yapılır. Böylece eski rezervuarınız yerinden çıkarılmış ve yeni gömme rezervuar modeliniz de yerine monte edilmiş olur.

Gömme rezervuar ustası ile kısa sürede montaj, tamir ve tesisat işlerinizi halledebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Kale Servisi ile iletişime geçmek!

Sarıyer Gömme Rezervuar Ustası İçin Kale Servisi!

Sarıyer gömme rezervuar ustası konusunda yardıma ihtiyacınız varsa Kale Yetkili Servisi bir telefonla hizmetinizde. Tasarım Mimarlık iş birliğiyle müşterine kaliteli ve çözüm odaklı hizmetler sunan servis, işinin ehli ustaları, kaliteli ürünleri, dekorasyon hizmetleri ve yedek parça tedariki ile her zaman en iyi hizmeti vermek için hazır bekliyor. Üstelik Sarıyer Kale Servisi hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmenizi sağlar.

Tüm ıslak hacim tadilatları, tesisat ve dekorasyon işlemleri için Kale Yetkili Servisi’ne hemen 0 545 443 09 43 nolu numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir