0 545 443 09 43

Yenibosna Mutfak Tadilatı Ustası

Yenibosna Mutfak Tadilatı Ustası

Mutfaklar evimizin en sık kullanılan alanlarıdır. Bu nedenle kullanışlı ve ferah olmasının yanı sıra dekorasyonunun ve tasarımının da göze hitap etmesini isteriz. Islak hacim alanlarından biri olan mutfaklarda zaman geçtikçe ya da kullanıma bağlı olarak yıpranmaya başlayabilir. En sık rastlanan sorunlar arasında ise tesisat sistemi sorunları, eskiyen ya da kırılan mutfak dolapları ve fayanslar, tezgah ve lavabo problemlerini sıralayabiliriz. Bu sorunların biri ya da birkaçıyla uğraşmanız gerektiğinde yapmanız gereken şey, Yenibosna mutfak tadilatı ustası ile çalışmaktır. Kale Yetkili Servisi size bu konuda yardımcı olmak için hazır! İletişime geçmek için hemen arayın:

0 545 443 09 43

İşte mutfak tadilatı için yapılabilecek işlemlerin tamamı:

Mutfak Dolapları Yenileme İşlemleri

Mutfak dolap kapaklarında kırılmalar varsa ya da mutfak dolaplarınız artık demode ve yıpranmışsa, dolap yenileme işlemi sizi hayallerinizdeki mutfak görüntüsüne kavuşturabilir. Bunun için 3 işlem bulunur.

  • Mutfak dolapları komple yenileme
  • Mutfak dolap kapaklarını tamir etme ve boyama
  • Mutfak dolapları kaplama kağıtları ile kaplama

Mutfak dolap tadilatı için Kale Servisinin tecrübeli ustalarına güvenebilirsiniz.

Aydınlatma Sistemlerinin Yenilenmesi

Mutfak aydınlatmasının yeterli olmadığı durumlarda, kasvetli ve kötü hissettiren bir mutfağınızın olması kaçınılmazdır. Özellikle küçük mutfaklardaki yetersiz aydınlatmalar bir süre sonra bu alana girmek istememenize bile neden olabilir. Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, ferah ve aydınlatması bol bir mutfak dekorasyonu organize etmek! Peki, nasıl?

Genellikle tek taraflı bir tavan aydınlatmasının kullanıldığı mutfaklarda daha ferah bir ortam yarabilmek için mutfak dolaplarının üst kısımlarında spot ışıklandırmalar kullanılır. Böylece tezgahtaki işlerinizle uğraşırken, bunalmaz ve koyu gölgeler oluşturmayan bir aydınlatma alanı elde etmiş olursunuz. Işığı homojen olarak dağıtan aydınlatma sistemlerinin kullanılması da ayrıca önem taşır.

Eğer bu spotların da yetersiz kalacağını düşünüyorsanız farklı duvar aydınlatmalarıyla şık ve kullanışlı bir mutfak alanı da elde edebilirsiniz.

Mutfak tezgahı Yenilenmesi

Malzemesi iyi olmayan mutfak tezgahları belli bir zamandan sonra çok daha fazla yıpranmaya maruz kalarak kötü ve kullanışsız bir görünüm oluşturmaya başlar. Modası geçmiş ya da yıpranmış bu tezgahları değiştirerek yerine modern ve kaliteli malzemeye sahip bir model tercih edebilirsiniz. Bunun için tercih edebileceğiniz tezgahın mutfak dekorasyonuna uygun olmasına da ayrıca dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Böylelikle hem şık hem de modern bir görünüm de elde etmiş olursunuz.

Mutfak Fayans Değişimi

Eskiyen, kırılan ya da rengi değişen fayanslar mutfakların düşmanı! Kötü bir görünüm yaratan bu fayansların değiştirilme ya da tamir edilme vakti geldiyse adresiniz Kale Yetkili Servisi!

Mutfak zemini ve tezgahın bulunduğu duvarlarda, seramik karolar, desenli fayanslar veya suya dayanıklı parkeler tercih edebilirsiniz. Özellikle son yılların favori deseni olan geometrik şekilli fayanslar eminiz mutfağınıza çok şık ve elit bir görünüm sunacak!

Yenibosna Kale Yetkili Servisi Hizmetinizde!

Yenibosna mutfak tadilatı ustası için adresiniz Kale Servisi! Üstelik Kale Servisi size tüm tadilat, tesisat ve dekorasyon hizmetleri sunmasının yanı sıra yedek parça tedariki de sağlar. Güler yüzlü ekibi, tecrübeli ustaları, deneyimli mimarları ve yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinen vizyonuyla Kale daima yanınızda!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir