0 545 443 09 43

Zeytinburnu Rezervuar Tamiri Ustaları

Zeytinburnu Rezervuar Tamiri Ustaları

Zeytinburnu rezervuar tamiri konusunda usta arayışındaysanız, kaliteli ve garantili ürünleri, tecrübeli usta kadrosu ve yüksek müşteri memnuniyeti önceliğiyle size yalnızca bir telefon uzaklıkta olan Kale Yetkili Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Sadece rezervuar tamiri değil, her türlü ıslak hacim alanı tadilatı, dekorasyon tadilat işlemleri, doğalgaz, su tesisatı, elektrik işleri ve yeni nesil buharlı hijyen temizliği için de müracaat adresiniz Kale olabilir! Haydi, Zeytinburnu rezervuar tamiri için hemen arayın:

0 545 443 09 43

Rezervuar Tamiri Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle rezervuara su veren ana musluk kapatılır ve rezervuarın içerisindeki su sifona basılarak boşaltılır.
  • Rezervuarın kapağı kaldırılır -bu işlem modelden modele farklılık gösterir-
  • Ardından rezervuarın iç takımları dikkatlice sökülür ve arıza olan bölge ya tamir edilir ya da yenisi ile değiştirilir.

Eğer rezervuar tamiri için eski rezervuar modelinin yerine yenisini yaptırmak istiyorsanız, öncelikle rezervuar çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmalısınız. İşte rezervuar modelleri ve kullanım özellikleri;

Zeytinburnu Rezervuar Tamiri Ustaları

1- Asma Rezervuar Modeli

Asma rezervuar klozetten bağımsız olarak takılan, zincir ya da ip yardımı ile sifonu çekilen, duvara monte edilmiş bir rezervuar modelidir. Artık çok yaygın olarak kullanılmasa da hala bazı yerlerde görebilmeniz mümkündür. Özellikle banyolarında Retro tasarımları sevenler bu modeli tercih edebilirler.

2- Klozet Üstü Rezervuar Modeli

Klozetin hemen üst kısmına monteli olan bu rezervuar, klozet ile aynı materyalden üretilir. Yani seramik veya plastik olarak karşımıza çıkar. En yaygın görülen rezervuar çeşididir. Klozete uygun olarak seçilmesi gerektiğinden takım olarak tercih edilir.

3- Gömme Rezervuar Modeli

Gömme rezervuar duvarın içine monte edilen ve dışarıdan yalnızca bir kapak olarak görünen  oldukça şık ve kullanışlı bir rezervuar modelidir. Diğer rezervuarlara kıyasla estetik görünüşü ve yer kaplamama özelliği sayesinde çok daha sık tercih edilir. Ayrıca banyolarınızda size geniş kullanım alanı sağlayacak bu model, temizlik ve hijyen açısından da diğerlerinden çok daha kullanışlıdır. Üstelik su tasarrufu da sağlar.

Zeytinburnu rezervuar tamiri ya da tüm ıslak hacim tadilatları için marka güvenilirliğine sahip Kale ile iletişime geçebilirsiniz. Yedek parça tedariki konusunda da destek alacağınız firmanın ustaları işinin ehli ve tecrübeli ustalardır. Size en yakın servise ulaşabilmek için hemen arayın:

0 545 443 09 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir